Novinky

Prečo si vybrať MAXIMklima

Hľadáte spomedzi dodávateľov klimatizácií toho najlepšieho? Klimatizačné jednotky môžu predajcovia ponúkať rovnaké, no ich služby sa v mnohom líšia. Klimatizácia nepatrí k spotrebičom, ktoré stačí zapojiť do elektriny. Aby spoľahlivo fungovala, musí vám predajca zabezpečiť omnoho viac, ako len dovoz. A my sa o všetko postaráme, navyše bez príplatkov.

Komplexné poradenstvo

Na internete nájdete mnoho návodov, ako si kúpiť vhodnú klimatizáciu. Všetky sú však založené len na všeobecných radách. Poslúžia ako istá orientácia, ale každý dom, byt, alebo chata sú iné. Inak orientované, zateplené, s iným podielom skla, či materiálov. To všetko má vplyv na to, akú klimatizáciu potrebujete. My vám poradíme s výberom skutočne na mieru.

Všetko začne konzultáciou, obhliadkou a poradíme vám zariadenie, ktoré dokonale splní vaše nároky. Dokonca vám vyberieme aj najlepšie vhodné miesto, kam umiestniť jednotku v exteriéri aj interiéri.

Rýchle dodanie

Našou prioritou je dodávať klimatizácie čo najskôr. Preto máme jednotky na sklade a snažíme sa ich dodať čo najrýchlejšie. O tom, že sa nám to darí svedčia aj recenzie na Facebooku. Pretože ak si chcete kúpiť klimatizáciu na leto, tak nechcete, aby vám prišla v septembri. My vám to vieme zabezpečiť.

Kvalitná montáž

Namontovať klimatizáciu nie je rozhodne fuška pre domáceho kutila. Naši montéri sú vyškolení špeciálne pre inštalácie klimatizačných jednotiek. Vďaka tomu sa môžete spoľahnúť na montáž, ktorá vašu klimatizáciu nepoškodí. Neodborná montáž môže mať vplyv na problémy s pretekaním chladiva, zvýšenými nárokmi na energie a dokonca môže spôsobiť aj výrazné skrátenie živnosti klimatizácie. V prípade neodbornej inštalácie strácate aj nárok na záruku. U nás dostanete klimatizáciu len so stopercentnou inštaláciou, za ktorú vložíme ruku do ohňa.

Čistá práca

Po nás nemusíte upratovať. Klimatizácie nielen dodáme, namontujeme a sfunkčníme, ale po sebe odnesieme aj stavebný odpad a upraceme vám priestory. Nemusíte tak riešiť otázku čo s odpadom, ani premýšľať, kedy budete mať čas upratovať. Pri našej práci vám po inštalácii klimatizácie nezostanú prakticky žiadne starosti.

Čo od nás teda dostanete?

Nie sme len predajcami. Klimatizáciami žijeme a preto od nás nedostanete len klimatizačné zariadenie. Pribalíme vždy:

  • Odborné poradenstvo
  • Pomoc pri výbere
  • Rýchle dodanie
  • Odbornú montáž
  • Upratovanie

To všetko zabalíme do atraktívnej ceny. Nízke ceny oceňujú naši klienti dlhodobo aj v recenziách na Facebooku. Presvedčte sa sami. Mimochodom ak by sa vám niečo s klimatizáciou predsa stalo, sme tu aj na záručný a pozáručný servis.